درباره ما

تاریخچه :
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفیر رحمت قم با دریافت مجوزبند الف از سازمان هواپیمایی کشوری ومجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی وگردشگری پا به عرصه صنعت گردشگری گذاشت.
فعالیت ها:
صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی ایران و جهان ،برنامه ریزی و اجرای تورهای بین المللی، فرهنگی، تفریحی سیاحتی، زیارتی و نمایشگاهی،اخذ ویزای کشورهای مختلف ،صدور بیمه نامه های مسافرتی، ارائه خدمات فرودگاهی
ورزرواسیون هتل های مختلف ایران و دیگر نقاط جهان از مهمترین خدمات سفیر رحمت قم در عرصه صنعت گردشگری است.
این شرکت با نزدیک به 10 سال فعالیت خود با بررسی و گزینش بهترین کارگزاران در هر کشور،انتخاب ایرلاین های موفق و بهترین راهنمایان تور در سراسر دنیا میتواند بهترین قیمت ها در کنار بهترین خدمات را به مسافرین خود ارائه دهد.
خدمات نوین:
مدیریت و کادر اجرایی شرکت سفیر با بهره گیری از سال ها تجربه در عرصه گردشگری همواره در ارائه خدمات نوین در این عرصه پیشقدم بوده است .
خدمات انلاین فروش بلیط ،تور و رزو هتل از جمله خدماتی است که این روزها توسط مراکز گردشگری به مسافران ارائه می شود اما به سبب وجود حجم زیاد اطلاعات ،مسیر ها و ایرلاین های مختلف و تعداد انبوه هتل ها و ارائه متنوع خدمات در هر یک از این مراکز در سراسر دنیا ، نه تنها مسافران و گردشگران را در بهره گیری از ان کمک نکرده بلکه باعث ایجاد نوعی سردرگمی و همچنین پرداخت هزینه های بیشتر برای دریافت خدمات خود نموده است.
استفاده از روش های نوین به همراه بهره گیری از کارشناسان مجرب گردشگری ایده ما در ارئه خدمات بهتر در این راه است.
در واقع حذف کارشناسان از سیستم خرید بلیط ،رزرو هتل و دیگر خدمات گردشگری هم می تواند به افزایش هزینه ها منجرشود و هم ازسوی دیگر دریافت خدمات متنوع که هر روز با بخشنامه ها و اطلاعات مختلف دچار تغییر میشود را مختل می کند.
پیشنهاد:
کارشناسان ما راهنمای شمادر دریافت خدمات و امکانات گسترده صنعت گردشگری در دنیا میباشند . از همه نقاط دنیا انلاین با کارشناسان ما در تماس باشید

تیم مدیریتی سفیر رحمت قم به مدیر عاملی محمود سروی همواره پاسخگوی شماست.

قم - سالاریه - نبش کوچه 6 

0253-1924